• Home
  • Jak dodać w łazience eleganckie akcenty?

Jak dodać w łazience eleganckie akcenty?

Wszyscy chcemy, aby nasze łazienki były wygodnymi, relaksującymi miejscami, gdzie możemy uciec od stresu dnia. Czasami jednak trudno jest znaleźć równowagę między łazienką zbyt prostą a zbyt zagraconą. Oto kilka wskazówek, jak można dodać eleganckie akcenty, aby łazienka czuła się wyjątkowo.

 

  1. Użyj zmywalnego dywanika

 

Jeśli chcesz, aby Twoja podłoga w łazience wyglądała reprezentacyjnie przez cały czas, rozważ użycie zmywalnych dywaników. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie masz wielu okazji do czyszczenia łazienki (jeśli na przykład dzielisz dom ze współlokatorami). Dywaniki nadające się do prania są mniej podatne na plamy, co oznacza, że będą trwać dłużej niż inne rodzaje dywaników.

 

  1. Wybierz jasne kolory ścian

 

Jeśli wolisz ciemniejsze kolory dla swoich ścian, użyj lżejszych odcieni dla akcesoriów i dekoracji. Jasne kolory nadadzą pomieszczeniu przewiewności, a także pomogą utrzymać jego świetlistą jakość przez cały dzień – nikt nie chce ciemnej przestrzeni, która czuje, że mogłaby użyć więcej naturalnego światła!

 

  1. Dodaj interesujące dzieło sztuki

Mały obraz lub ciekawy kawałek dekoracji ściennej może naprawdę wypolerować przestrzeń i sprawić, że poczuje się jak w miejscu docelowym. Sprawdź koniecznie portal liveasily.pl.