• Home
  • Modna biżuteria – srebrne kolczyki

Modna biżuteria – srebrne kolczyki

Najmodniejsze kolczyki na rynku to kolczyki srebrne. Są one dostępne w tak wielu stylach: owalne, okrągłe, kwadratowe i prostokątne kształty. Oprócz klasycznego srebra, istnieją również odmiany pozłacane, biało pozłacane, czarno pozłacane i różowo pozłacane. Srebrne kolczyki występują w postaci sztyftów o różnych rozmiarach i kształtach; możesz nawet znaleźć parę srebrnych kolczyków w kształcie łezki.

 

Dobrze dobrana para srebrnych kolczyków może sprawić, że każdy strój będzie wyglądał elegancko. Są one szczególnie dobrze dopasowane do strojów biznesowych i casualowych. Pomyśl tylko, jak wiele kombinacji strojów mogłoby skorzystać z dodatkowej elegancji! Na przykład, jeżeli masz na sobie zwykły top i spódnicę lub czarne spodnie, para ciemnych, okrągłych srebrnych kolczyków doda Ci szyku. Para prostokątnych srebrnych kolczyków wygląda świetnie z ołówkową spódnicą. Owalne srebrne kolczyki wyglądają bajecznie ze swetrem z golfem lub jedwabną bluzką i rozkloszowaną spódnicą – klasycznie, ale stylowo!

 

Aby uzyskać elegancki wieczorowy wygląd, spróbuj założyć czarną sukienkę koktajlową z parą białych kolczyków w kształcie łezki. Możesz też wybrać kolczyki w kolorze różowego złota, aby uzyskać romantyczny wygląd, który będzie idealny na Walentynki lub rocznicę ślubu. Więcej na: fashionloop.pl