• Home
  • Poznaj laptopy konwertowalne 2w1 – czym się charakteryzują?
Glenn Carstens-Peters/unsplash.com

Poznaj laptopy konwertowalne 2w1 – czym się charakteryzują?

Laptopy konwertowalne 2w1 to nowa seria urządzeń, która została wyposażona w niezwykle ciekawe funkcje. Czytelny ekran o przekątnej 15,6 cala oraz bogate wyposażenie – to główne cechy tego typu produktów. Sprawdź, jakie laptopy konwertowalne 2w1 są dostępne na rynku i do jakich celów możesz je wykorzystywać. Zastanów się, czy interesuje Cię ta tematyka i wejdź na intely.pl

Istna nowinka

Laptopy konwertowalne 2w1 to urządzenia bardzo interesujące z różnych względów. Po pierwsze, są jednocześnie notebookami i tabletami, a więc stanowią połączenie dwóch urządzeń w jednym. Po drugie, służy on do pisania na ekranie dotykowym – co przyjemniejsze niż pisanie na klawiaturze mechanicznej? Po trzecie, posiadają ekran dotykowy o dużej rozdzielczości – dzięki temu można oglądać filmy HD czy grać w gry wysokiej rozdzielczości.

Laptopy konwertowalne 2w1 to urządzenia, które mogą być używane jako notebooki lub tabletki. Są one bardzo uniwersalne i mogą być wykorzystywane w praktycznie każdej sytuacji. Laptopy 2w1 są najczęściej wykorzystywane przez osoby, które chcą mieć na swoim urządzeniu dużo funkcji, ale nie chcą kupować kilku różnych sprzętów. Oferowane laptopy konwertowalne mają obudowy, które mogą być zamieniane na matryce dotykowe. W ten sposób można praktycznie dobrać do swoich potrzeb każdy model.