• Home
  • Bagażnik na narty na dach

Bagażnik na narty na dach

Bagażnik na narty na dach dzięki przemyślanej konstrukcji zmniejsza zagrożenie zniszczenia sprzętu lub karoserii, zapewnią nam pewną i przyjemną jazdę na stok. Sprzęt jaki jest niezabezpieczony, spakowany luzem narażony jest na obijanie oraz zadrapania. By zapobiec niespodziewanych kłopotów zaleca się uchwyty dla nart i snowboardu o sprawdzonych wytwórców. Bagażniki narciarskie pozwalają zachować więcej miejsca w pojeździe podczas wyjazdu na stok. Niezależnie od tego czy w podróż wybierasz się z całą rodziną lub osobiście – zawsze należałoby mieć więcej miejsca.

Bagażnik na narty

Przewożenie nart oraz desek snowboardowych jest właściwie niewykonalne wewnątrz auta. Choćby jeśli dysponujesz pojazdem z większym bagażnikiem, niezabezpieczony, spakowany luzem sprzęt sportowy narażony jest na obijanie oraz zadrapania. Rozwiązanie tego problemu jest jedno — bagażniki na narty zapewnią Ci przyjemną jazdę na stok. Obecnie na rynku znajdziemy aluminiowe, opływowe zaczepy montowane na dachu, jakie wyróżniają się dobrą trwałością i pakownością. Jednokrotnie pomieścisz w nich choćby 6 par nart standardowych czy biegowych i snowboardy.

Bagażnik na narty na dach, więc zabezpieczenie twojego sprzętu sportowego

Sporty zimowe, takie jak narty lub snowboard, potrzebują zakupu drogiego sprzętu, natomiast również uzupełnienia dobrego stroju oraz urządzeń. Sprzętu nie wymienia się co sezon, jednak służy nam on poprzez przynajmniej parę lat, więc należałoby zadbać, by w trakcie transportu był on pewny. . Także w razie stłuczki lub kraksy sprzęt sportowy na dachu jest zdecydowanie bezpieczniejszy aniżeli jeśli był przewożony na pokrywie czy z tyłu samochodu na profesjonalnym wieszaku.