• Home
  • Jak licytować stare lampy?

Jak licytować stare lampy?

Postanowiłeś zacząć zbierać zabytkowe lampy. Uwielbiasz ich wygląd i klimat vintage, jaki nadają Twojemu wnętrzu. Ale jak je znaleźć? Ile kosztują? I co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz licytować stare lampy? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Oto kilka wskazówek dotyczących kupowania zabytkowych lamp:

Wiedz, czego szukasz

Jeśli dopiero zaczynasz, najlepiej trzymać się przedmiotów, które nie kosztują zbyt wiele. Jeśli jednak zrobiłeś dobry research i wiesz, jak wygląda dobra oferta, to śmiało licytuj droższe przedmioty. Jednak na początku warto, pozostać przy tych mniej kosztownych, aby stopniowo móc poznać cały proces.

Licytuj na początku cyklu aukcyjnego

Jeśli przedmiot jest wystawiony na aukcji od 30 dni lub dłużej, to prawdopodobnie nie ma dużego zainteresowania, może wynikać to ze zbyt wysokiej ceny, dlatego sprawdź, czy na pewno jest to dobra oferta.

Sprawdzenie oceny opinii sprzedawcy.

Jeśli ma on dobrą ocenę, to prawdopodobnie można bezpiecznie licytować lampę. Natomiast w przypadku gdy ma on niską ocenę lub nie mają jej wcale, lepiej zrezygnować z licytacji i poszukać innych aukcji. Warto skorzystać ze sprawdzonych sklepów z aukcjami, takich jak: https://onebid.pl/pl/auction/Lampy.

 

Leave A Comment