• Home
  • Jak wybrać ramki do zdjęć?

Jak wybrać ramki do zdjęć?

Ramki na zdjęcia to świetny sposób na uatrakcyjnienie wyglądu pomieszczenia. Można je również wykorzystać do wyeksponowania zdjęć rodzinnych, specjalnych dzieł sztuki i nie tylko. Jeśli szukasz idealnej ramki do swojego zdjęcia, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze. Sprawdź portal jakspokojnie.pl i dowiedz się, jak żyć w rytmie slow! 

Jakie ramki do zdjęć powinieneś kupić?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów ramek do zdjęć. Niektóre z nich nadadzą zdjęciu profesjonalny wygląd, a inne będą pasować do wystroju Twojego domu.

Drewno

Drewniane ramki na zdjęcia są bardzo popularne ze względu na ich uniwersalność i trwałość. Można ich używać niemal w każdym pomieszczeniu i są dostępne w wielu różnych stylach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdej przestrzeni i wystroju. Można również znaleźć drewniane ramki na zdjęcia ze szklanymi frontami, co pozwala na wyraźne obejrzenie zdjęcia bez konieczności wyjmowania go z ramki za każdym razem, gdy chcemy je obejrzeć z bliska. 

Metal

Metalowe ramki na zdjęcia to kolejny popularny wybór wśród właścicieli domów, ponieważ są one tak uniwersalne i łatwe do dopasowania do każdego wystroju. Metalowe ramki na zdjęcia dostępne są w wielu kolorach, w tym złotym, srebrnym, srebrnym i srebrnym.

Ramki na zdjęcia są dostępne w wielu różnych stylach, rozmiarach i kolorach. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć prostą ramkę, czy coś bardziej wyszukanego, masz do wyboru wiele opcji. Wybór ramki na zdjęcia zależy od rodzaju zdjęcia, które chcesz wyświetlić, ilości wolnego miejsca i tego, czy chcesz podkreślić samą ramkę.

Szkło

Szklane ramki na zdjęcia są dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, dzięki czemu można w nich umieszczać zarówno duże obrazy, jak i małe fotografie. Szkło jest również dostępne w wersji matowej lub przezroczystej, co pozwala zobaczyć, co jest za szkłem, bez konieczności wyjmowania go z ramki za każdym razem, gdy trzeba je wyczyścić.

Akryl

Akrylowe ramki na zdjęcia są lekkie, ale wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytku w domu lub w biurze i nie ulegają łatwo uszkodzeniu na skutek uderzeń, lub zadrapań.